Берестечківська міська рада
Горохівський район, Волинська область

Тренінг для бібліотекарів «Робота PR- клубів бібліотек в умовах децентралізації»

 
20 листопада 2017 року у тренінговому центрі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулося навчання у рамках проекту ПУЛЬС „Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні”, який виконується Асоціацією міст України у партнерстві з IREX/Україна, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
 
Для участі в тренінгу прибули бібліотекарі з 12 об’єднаних територіальних громад. Як зазначила керівник навчання Тамара Козицька, яка представляє Хмельницький піар-офіс і проводить від імені програми ПУЛЬС тренінги в обласних центрах, дана кількість учасників саме від ОТГ є рекордною для неї як тренера.  Всього ж у навчанні взяли участь 15 осіб, в тому числі і бібліотекар нашої Берестечківської бібліотеки для дорослих Іванна Шморгун.
 
Мова йшла про те, які нові виклики стоять перед бібліотеками в умовах створення об’єднаних територіальних громад і як бібліотеки як інформаційні центри можуть формувати позитивне ставлення мешканців своїх громад до реформи місцевого самоврядування.
 
Під час тренінгу ми опановували методику побудови стосунків із представниками ЗМІ, навчалися вмінням підготовки прес-релізів, прес-анонсів, ведення інтерв’ю тощо. Підсумком тренінгу стало створення прес-клубу з питань роботи бібліотек в умовах децентралізації при Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки. 
 
День був насичений цікавими дискусіями та обговореннями, в ході яких ми зрозуміли, що ефективні комунікаціі - необхідність для громади в умовах децентралізаціі. Отож, ми, як бібліотекарі, будемо робити все можливе для того, щоб втілювати нові знання у життя наших громад!
 
P.S – Особисто від себе хочу висловити подяку Горохівській ЦБС таВДОУНБ ім. Олени Пчілки за надану можливість бути присутньому на такому надзвичайно повчальному тренінгу і мати змогу почерпнути для себе багато корисної інформації!

« повернутися до списку новин